Přístroje

všechny
  • všechny
  • Lékaři
  • Na doma
  • Veteriny
Theramag VF-30P sv

Theramag VF-30P

Přenosný přístroj pro profesionální magnetoterapii. Nabízí třicet předdefinovaných programů i možnost vlastního nastavení parametrů. Lze zapojit dva aplikátory současně.

BioPulse VF-XP sv

BioPulse VF-XP

Profesionální magnetoterapeutické zařízení s dvěma výstupy pro připojení aplikátorů. K dispozici devět konfigurovatelných programů. Vhodný i pro domácí pulzní magnetoterapii.

BioTorus LT-100 SET sv

BioTorus LT-100

Univerzální magnetoterapeutický přístroj s řídicí jednotkou v kruhovém aplikátoru. Ideální na doma i pro profesionály. Lze připojit další aplikátory. Dva přednastavené programy i vlastní nastavení.

UltiCARe LT-99 SET sv

UltiCare LT-99

Malý, snadno ovladatelný přístroj se třemi aplikátory pro domácí i profesionální pulzní magnetoterapii. Nabízí dva univerzální léčebné programy včetně individuálního nastavení.

Magnetoterapeutický přístroj se skládá z generátoru pulzního magnetického pole s řídicí jednotkou.
Ovládání tlačítky je uživatelsky přívětivé, chod přístroje ukazuje přehledný displej.
Síťový adaptér umožňuje napájení z běžné elektrické sítě.

Který přístroj je pro vás nejvhodnější? Poradíme vám

Aplikátory

A1C

Aplikátor A1C

Malý jednocívkový aplikátor pro terapii pulzním magnetickým polem má tvar polštářku o rozměrech 230 × 150 × 22 mm a hmotnost 400 g. Je vhodný při lokálních bolestech a potížích, jako jsou bolesti jednotlivých kloubů, záněty zubů, uší nebo nosních dutin.
A4C

Aplikátor A4C

Aplikátor ve tvaru ohebného pásu je dlouhý 660 a široký 240 mm a hodí se k aplikaci magnetoterapie na větší oblasti (celé končetiny, záda apod.). Střídání polarity magnetického pole ve čtyřech cívkových sekcích zajišťuje vysokou účinnost terapie. Hmotnost aplikátoru je 1 300 g.

B1C

Aplikátor B1C

Univerzální kruhový aplikátor je oblíbenou pomůckou pro domácí magnetoterapii, ale uplatní se i v profesionální péči a rehabilitaci. Účinně podpoří léčbu a rehabilitaci krční páteře, kloubů a svalů končetin. Aplikátor váží 750 g a jeho rozměry jsou 400 × 350 × 30 mm.

S výběrem přístroje vám rádi poradíme

Zavolejte nám na telefonní číslo 775 050 128 (Petr Tesarčík), nebo nám napište na e-mail či prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám ozveme. Máme více než 20 let zkušeností a s výběrem vhodného přístroje vám rádi pomůžeme – ať už jde o profesionální využití v ordinacích lékařů, veterinářů či fyzioterapeutů, nebo o nákup magnetoterapeutického přístroje pro domácí použití.

Máte dotazy? Zavolejte nebo napište nám ještě dnes.