O nás

Magnetoterapie pomáhá lidem i zvířatům. I díky nám

Podnikání pro mě bylo jasnou profesní volbou

Jako přátelský a komunikativní člověk jsem hned na začátku 90. let zamířil do oblasti obchodu. A jako zapálený muzikant a fanda rockové hudby jsem se pustil i do pořádání koncertů a festivalů. Nasbíral jsem spoustu zkušeností, dobrých i těch horších.

Mnohé jsem se naučil a dozvěděl. O podnikání, o lidech i sám o sobě.

Pak si mě přitáhly „magnety“

S magnetoterapeutickými přístroji jsem se seznámil už na přelomu tisíciletí jako obchodní zástupce u jiné společnosti. Brzy jsem se však osamostatnil. O příznivých účincích magnetoterapie mě přesvědčila především rodina, náš pes a také spousta zákazníků, které přístroje zbavily spousty obtíží a bolesti. V roce 2007 si ode mě koupil přístroj náš veterinář. Do té doby se magnetoterapie na českých veterinách běžně nepoužívala. Postupně začaly přibývat desítky dalších zákazníků.

Objevil jsem podnikání, které mi dávalo smysl.

Naučili jsme české veterináře používat magnetoterapii

Nakonec se ke mně přidala i manželka a dnes fungujeme jako rodinný podnik pod značkou M-Therapy.  Mezi veterináři, veterinárními klinikami a fyzioterapeuty pro zvířata máme na tři stovky spokojených zákazníků. Stovky námi dodaných přístrojů pomáhají profesionálům pečovat o lidské i zvířecí zdraví. Řada z nich si přístroje pořídila i pro domácí použití.

Zajímá vás magnetoterapie? Jsme tu i pro vás.

Měli jsme štěstí na vynikající mentory

Zásadní zlom v mé odbornosti znamenalo seznámení se s prim. MUDr. Jiřím Chvojkou, CSc., lékařem, který stál u zrodu magnetoterapie. Ten zcela změnil můj pohled na magnetoterapii a výrazným způsobem mě posunul kupředu v oblasti odborných znalostí. V pozdější době mě rovněž významně ovlivnilo seznámení s MUDr. Jiřím Jeřábkem, CSc., lékařem, který vedl evropský výzkum v oblasti magnetoterapie. Od obou specialistů jsem načerpal obrovské množství informací a zkušeností. Za to jim oběma moc děkuji!

Stavíme na zkušenostech a odborných znalostech.

Petr Tesarčík

petr-tesarcik
o-nas-mvdr-jan-beranek-m-therapy

s MVDr. Janem Beránkem

skupina-1b

s MVDr. Alešem Tomkem a MVDr. Janem Beránkem

skupina-2b

s MVDr. Alešem Tomkem a MVDr. Janem Beránkem

petr-tesarcik-konference

přednáška pro ASOFYREZ

Zavolejte nám nebo napište. Rádi odpovíme na vaše otázky.

Naše hodnoty

Odbornost

Spolupracujeme s odborníky na humánní i veterinární medicínu. Účastníme se konferencí a pořádáme přednášky. Jsme partnerem Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat ČR.

Důvěra

Vztah se zákazníkem pro nás nekončí prodejem přístroje. Jsme rádi za zpětnou vazbu a kdykoliv rádi poradíme. Spokojení jsme až ve chvíli, kdy je spokojený náš zákazník.

Kvalita

Prodáváme osvědčené magnetoterapeutické přístroje české výroby pro profesionální použití v lékařských ordinacích i přístroje vhodné pro domácí magnetoterapii.

Jsme autorizovaným distributorem.

M-Therapy v číslech

Více než
prodaných přístrojů
Více než
spokojených zákazníků
Více než
veterinárních ordinací
let praxe s magnetoterapií